Szczegóły oferty

Programista rozwiązań internetowych

Łazienkaplus.pl S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2020-02-19

Data pierwszej publikacji:
2020-02-19

Data ostatniej aktualizacji:
2020-03-19

Data wygaśnięcia:
2020-03-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce.
Od 2007 roku zrealizowaliśmy 1 mln zamówień
i sprzedaliśmy już ponad 2 mln produktów.
W związku z dynamicznym rozwojem działu handlowego poszukujemy
na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaryszki k. Poznania

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie efektywnych i dedykowanych rozwiązań programistycznych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, programowania obiektowego i praktyczna znajomość wzorca MVC
  • Bardzo dobra znajomość SQL i relacyjnych bazy danych, np. MySQL
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, Javascript (ES6)
  • Min. 3 lata doświadczenia przy programowaniu serwisów przy użyciu wymaganych technologii
  • Znajomość zagadnień związanych z budowaniem bezpiecznych aplikacji internetowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Możliwość udziału w projektach w dynamicznie rozwijającym się kanale sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (bony świąteczne, karta Multisport, naukę jęz. angielskiego)
  • Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerskim podejściu do pracy w zespole

Dodatki:

  • BONY ŚWIĄTECZNE
  • WSPARCIE W PROCESIE WDROŻENIA I ADAPTACJI
  • WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE
  • WEWNĘTRZNE REKRUTACJE
  • BEZPŁATNE SZKOLENIA

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.