Szczegóły oferty

PROGRAMISTA JAVA BACKEND

OFERTA NIEAKTUALNA

podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł PROGRAMISTA JAVA BACKEND - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • UMIEJĘTNOŚĆ PROGRAMOWANIA OBIEKTOWEGO I ZNAJOMOŚĆ SOLID, SOA ORAZ WZORCÓW PROJEKTOWYCH ]UMIEJĘTNOŚĆ PROGRAMOWANIA W JAVA (7,8), • UMIEJĘTNOŚĆ TWORZENIA I ZNAJOMOŚCI ARCHITEKTURY MIKRO SERWISÓW, MILE WIDZIANE: PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ NARZĘDZI/TECHNOLOGII: SPRING, HIBERNATE, JETTY, DROPWIZARD, DOWOLNEGO ŚRODOWISKA SŁUŻĄCEGO DO TWORZENIA APLIKACJI WEBOWYCH/ OFERUJEMY PRACĘ NA STANOWISKU W ZESPOLE SCRUM - DOSTĘP DO NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TECHNOLOGII., -MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ZAWODOWEGO, PRACĘ W ROZWIJAJĄCYM SIĘ ZESPOLE, MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTRWAŁEJ WSPÓŁPRACY

Zakres obowiązków:

  • WSPÓŁUDZIAŁ W TWORZENIU I ROZWOJU APLIKACJI AUTORSTWA FRIMY SI SET(H) PRACA W ZESPOLE SCRUM/AGILE

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie Partyzantów 1A Rzeszów 35-242 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).