Szczegóły oferty

Programista CNC - Technolog

Aga Kompozyty

OFERTA NIEAKTUALNA

wilamowice, śląskie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Programista CNC - Technolog - obrazek nagłówkowy

Aga Kompozyty z siedzibą w Pisarzowicach ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Pisarzowice (powiat bielski)
Województwo: Śląskie
Praca na pełny etat

Opis stanowiska:
Samodzielne tworzenie technologii dla obrabiarki 5-cio osiowej CNC w oparciu o oprogramowanie CAM (programy, mocowania, dobór odpowiednich: parametrów obróbki, narzędzi, testy, optymalizacja procesu obróbki). Opracowywanie dokumentacji technologicznej, wdrażanie do produkcji nowych wyrobów.
Przeznaczeniem obrabiarki jest praca przy wytwarzaniu modeli i form oraz obróbka wyrobów z kompozytów poliestrowo-szklanych.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne
- bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
- bardzo dobra umiejętność programowania maszyn CNC przy zastosowaniu programu CAM
- znajomość zagadnień związanych z programowaniem i obróbką skrawaniem w 3, 4, 5 osiach
(umiejętność doboru parametrów skrawania i narzędzi)
- umiejętność współpracy z działem konstrukcyjnym oparta na znajomości oprogramowania typu CAD (SolidWorks lub podobny)
- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność
- zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się

Oferujemy:
- umowę na czas określony a po jej zakończeniu na czas nieokreślony
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
- interesującą pracę w firmie z ponad dwudziestoletnią historią

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres 43-332 Pisarzowice 1 lub adres e-mail podany na firmowej stronie www.