Szczegóły oferty

Programista c# - power-tech wałcz

Power-tech

wałcz, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-09

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł programista c# - power-tech wałcz - obrazek nagłówkowy

jesteśmy producentem systemów wycinania laserowego.
tworzymy markę eagle – poprzez oferowanie wycinarek wykorzystujących najnowocześniejsze technologie tj. lasery światłowodowe, polimerobeton i włókno węglowe.
naszą firmę tworzą ludzie. ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy to chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.
w związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisku;

p r o g r a m i s t a c#

opis stanowiska
• programowanie aplikacji w języku c#;
• tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;
• tworzenie dokumentacji technicznej projektu;
• doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności;
• możliwość obserwowania całego cyklu powstawania produktu i realny wpływ na sposób jego realizacji
nasze oczekiwania
• wykształcenie techniczne,
• znajomość języków programowania c, c++, c#
• znajomość języka angielskiego
• mile widziana znajomość sterowników beckhoff
• mile widziana znajomość technologii wpf i wzorca projektowego mvvm
• samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy.
oferujemy
• umowę o pracę, po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony,
• szkolenia
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość realizacji ciekawych projektów,
• dostęp do nowoczesnych technologii,
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

cv oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail firmy power-tech. prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97, dz. u. nr 133 poz. 883). dziękujemy za wszystkie przesłane cv i listy motywacyjne. zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.