Szczegóły oferty

Programista Aplikacji Biznesowych

Krotoski Cichy Sp. z o.o. sp. k .

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-09

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski - Cichy jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Porsche, Audi i Volkswagen w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konstruowanie aplikacji przyjaznych dla użytkownika wewnętrznego w oparciu o istniejące bądź nowotworzone bazy danych oraz opracowywanie usprawnień procesów. Umiejętność rozwijania poszczególnych aplikacji biznesowych będzie dodatkowym wkładem programisty w rozwój przedsiębiorstwa.

Zakres obowiązków:

  • samodzielnie opracowanie kodów aplikacji dla potrzeb klienta wewnętrznego,
  • udział w tworzeniu oraz usprawnianiu istniejących aplikacji biznesowych,
  • nadzór nad utrzymaniem relacji poświadczeń poszczególnych aplikacji i ich logów,
  • analiza zgłaszanych pomysłów prorozwojowych użytkowników,
  • udział w realizacji projektów optymalizacji procesów biznesowych i dystrybucji informacji zarządczej,
  • tworzenie niezbędnych dokumentacji dla potrzeb użytkownika wewnętrznego,
  • ścisła współpraca z dyrektorem finansowym i zespołem IT.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze pisania aplikacji biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość notyfikacji języka C#, warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET, warunek konieczny,
  • znajomość środowiska MS Visual Studio,
  • znajomość konstrukcji relacyjnych baz danych MS SQL,
  • preferowane znajomość środowiska python oraz JavaScript,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz ich przetwarzania,
  • skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz działania pod presją czasu,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie kompetencji własnych,
  • dużą autonomię działania, w tym elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, karty MultiSport),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. nr 133, poz. 883".