Szczegóły oferty

Product Manager

Aniflex Głowacka Wojtaszek Spółka Jawna

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Aniflex Głowacka Wojtaszek Sp.j. to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych i opakowań z serii flexible packaging. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym w zakresie druku cyfrowego i fleksograficznego, Aniflex stała się cenioną i rozpoznawalną marką ukierunkowaną na najwyższą jakość oferowanych etykiet. W portfolio obsługiwanych Klientów firmy znajdują się najwięksi gracze na rynku z branży kosmetycznej, spożywczej, alkoholowej.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

​​​​​​​Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych rozwiązań produktowych
  • promocja innowacyjnych rozwiązań wśród obecnych i potencjalnych klientów
  • budowa bazy klientów
  • analiza rynku i badanie potrzeb klientów
  • rozwój długofalowej współpracy z klientami
  • kontakt z odbiorcami w zakresie oferowanych produktów
  • raportowanie o wynikach pracy i realizowanych celach sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży opakowań
  • gotowość do odbycia częstych podróży służbowych
  • dyspozycyjność
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • orientacja na cel
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (w tym samochód służbowy)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości realizacji nieszablonowych zadań
  • pakiet szkoleń i motywującą atmosferę współpracy zespołowej