Podstawowe informacje

pracownik w dziale produktów przemysłowych

carrefour polska sp. z o.o.

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
14-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - pracownik w dziale produktów przemysłowych

twoje zadania:
• zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,
• realizujesz różnorodne zadania - u nas każdy dzień jest inny,
• dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,
• tworzysz przyjazną atmosferę.

doceniamy cię za to, że:
• dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
• jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
• lubisz gdy ciągle coś się dzieje,
• potrafisz pracować w zespole.

mamy dla ciebie:
• stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
• możliwość dostosowania wymiaru etatu,
• pracę w systemie zmianowym,
• zniżkę na zakupy w carrefour od pierwszego dnia pracy,
• szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
• wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę multisport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
• pracę z perspektywami w firmie działającej w polsce 20 lat.
miejsca pracy:
• toruń, olsztyńska 8

Sprawdź również inne oferty z branży:

Pracownik ochrony - Auchan Włocławek
Konsalnet Security Sp. z o.o. Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Opis oferty pracy: Konsalnet Security Sp. z o.o. zatrudni kandydata na stanowisko Pracownika Ochrony. Miejsce pracy: Auchan we Włocławku Wymagania: - niekaralność - odpowiedzialność - sumienność Oferujemy: - umowę z pełną składką ZUS - szkolenie stanowiskowe - terminowe "

sprzedawca na stoisku wędliniarskim gzella - tesco bydgoszcz
gzella net Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

gzella net sp. z o.o. to największa sieć delikatesów mięsnych w polsce. w celu świadczenia usług na wysokim poziomie, poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca nasze wymagania: • gotowość do pracy 6 dni w tygodniu • rzetelność i uczciwość, • łatwość nawiązywania kontaktów, umie"

Praca Kierowca C+E z Grudziądza – Obsługa stałego połączenia krajowego
WIS W.Dzik, S.Dzik Sp.J. Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

if (typeof window.dataLayer ==="undefined") {window.dataLayer = [];} dataLayer.push({"event": "job_view","job_type": "non-agency"}); Praca Kierowca C+E z Grudziądza – Obsługa stałego połączenia krajowego Praca Kierowca C+E z Grudziądza – Obsługa stałego połączenia krajowego "

bydgoszcz osoby chętne do ochrony
r.kurowski. g. ch. Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

firma ochrony poszukuje: chętnych i niekaranych. miejsce: bydgoszcz obiekt handlowy. zapraszamy do zgłoszeń również studentów uczniów (świetne stawki netto/h)- możliwość pogodzenia studiów z ochroną. system ochrony - dzienny,nocny i weekendowy . wymagamy jedynie znajomości ob"

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy
Unigreen sp. z o.o. Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Unigreen sp. z o.o.   Spedytor Krajowy - Międzynarodowy Miejsce pracy: Bydgoszcz ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Planowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zleceń Budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy Kreowanie nowych rozwiązań logistycznych Ścisła"

Pomocnik magazyniera - Kierowca
ZPC VOBRO Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Z.P.C. „VOBRO” to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki. Firma świadomie od lat stawia na strategi"