Szczegóły oferty

Pracownik w dziale produktów przemysłowych

Carrefour polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2018-11-17

Data pierwszej publikacji:
2018-11-14

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł pracownik w dziale produktów przemysłowych - obrazek nagłówkowy

pracownik w dziale produktów przemysłowych

twoje zadania:
• zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,
• realizujesz różnorodne zadania - u nas każdy dzień jest inny,
• dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,
• tworzysz przyjazną atmosferę.

doceniamy cię za to, że:
• dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
• jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
• lubisz gdy ciągle coś się dzieje,
• potrafisz pracować w zespole.

mamy dla ciebie:
• stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
• możliwość dostosowania wymiaru etatu,
• pracę w systemie zmianowym,
• zniżkę na zakupy w carrefour od pierwszego dnia pracy,
• szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
• wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę multisport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
• pracę z perspektywami w firmie działającej w polsce 20 lat.
miejsca pracy:
• toruń, olsztyńska 8

Pracownik w dziale badań rynkowych
Ogłoszenie użytkownika OLX toruń, kujawsko-pomorskie

jeśli szukasz dodatkowej pracy, mam dla ciebie propozycję!    pracownik w dziale badań rynkowych :)   zadania: - kontakt z naszymi klientami w celu weryfikacji poziomu satysfakcji z oferowanych przez nas usług   poszukujemy osób komunikatywnych, sumiennych i ukierunkowanych na cel!   oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

Specjalista ds. obsługi produktow ubezpieczeniowych

  specjalista ds. obsługi produktów ubezpieczeniowych miejsce pracy: toruń   znasz się na ubezpieczeniach? lubisz szukać odpowiedzi w dokumentach ubezpieczeniowych? szukasz stabilnej pracy na umowę o pracę?   jeśli tak , to ta praca jest dla ciebie!   twoje zadania na tym stanowisku: tworzenie porównywarki produktów ubezpieczeniowych weryfikowanie poprawności i aktualności informacji dotyczących ubezpieczeń banie o poprawność informacji w poradniku cuk

Sprzedawca Produktów instalacyjnych-branża elektryczna Toruń
Proguest toruń, kujawsko-pomorskie

Opis oferty pracy: Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w dostawie materiałów technicznych z branży instalacyjnej. Swoje oddziały posiada w całej Polsce, do jednego z nich - zlokalizowanego w Toruniu: Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca Produktów Instalacyjnych Miejsce pracy: Toruń Osoba na tym

Pracownik gospodarczy w hotelu*** olender

centrum sportu i rekreacji olender w wielkiej nieszawce to jeden z największych kompleksów rekreacyjnych w regionie oferujący kompletną bazę noclegową w standardzie trzygwiazdkowym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe i gastronomiczne. centrum sportu i rekreacji olender w wielkiej nieszawce k. torunia poszukuje kandydata na stanowisko:   pracownik gospodarczy     wymagania:   - umiejętności manualne tzw

Pracownik montażu

do naszego toruńskiego oddziału smpe sp. z o. o. poszukujemy kandydatek/ kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik montażu. podstawowe obowiązki: • precyzyjne łączenie bardzo drobnych elementów w produkt końcowy. • etykietowanie; pakowanie; układanie na paletach gotowych produktów. • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu. • przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp

Pracownik ochrony
Sanpro Consulting BPO sp z o.o sp.k toruń, kujawsko-pomorskie

Opis oferty pracy: Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta –firmy z branży ochrony poszukuje pracownika ochrony fizycznej w mieście Toruń. Do głównych obowiązków należeć będzie: - obchody obiektu - wykrywanie nieprawidłowości Oferujemy: