Szczegóły oferty

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Dussmann Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa,tłuszcz,radzymin,wyszków (mazowieckie)

Data dodania:
2019-05-28

Data pierwszej publikacji:
2019-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-24

Data wygaśnięcia:
2019-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Warszawa
Artykuł PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Tłuszcz (mazowieckie), Radzymin (mazowieckie), Wyszków (mazowieckie)
Numer referencyjny: jobs.pl

Tłuszcz, Radzymin, Wyszków - Dowóz pracowniczy do Warszawy

Oferujemy:

  • Dogodne godziny pracy (dzień i/lub noc)
  • Dobra stawka godzinowa
  • Bardzo dobra lokalizacja: Warszawa Targówek
  • Przeszkolenie i przygotowanie do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w dobrej firmie - terminowe wypłaty!
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Dofinansowanie posiłków

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług
  • Utrzymanie czystości w obiekcie
  • Prace porządkowe
  • Możliwa praca także na maszynach czyszczących

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 787-096-990

Zostaw kontakt do siebie - klikając przycisk APLIKUJ!