Szczegóły oferty

Pracownik usług pogrzebowych

Usługi Pogrzebowe ARSENA Krzysztof Wilczkowski

OFERTA NIEAKTUALNA

bolesławiec, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik usług pogrzebowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • Chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • Prace przy obsłudze i przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych, prace porządkowe po zakończeniu uroczystości. Osoby zatrudnione nie będą miały kontaktu ze zwłokami.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny do godziny 15.00, e-mail arsenabiznes@poczta.fm

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).