Szczegóły oferty

Pracownik uboju, rozbioru żywca

ST. RĄBAŁA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

pelplin, pomorskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł Pracownik uboju, rozbioru żywca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, staż: 1 lat - inne zawody: Rozbieracz-wykrawacz, staż: 1 lat - pożądane

Zakres obowiązków:

  • -Ubój żywca wieprzowego, -Rozbiór półtusz wieprzowych, -Możliwość zakwaterowania i wyżywienia, -Kontakt: telefon: 58 536-18-08 -Kontakt e-mail: ksiegowosc@masarnia-bielawki.pl

Aplikowanie według wytycznych:

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).