Szczegóły oferty

Pracownik techniczny

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik techniczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 1 lat
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętność montażu mebli
  • min. rok doświadczenia na w/w stanowisku. Zakres obowiązków: przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • montaż mebli na ekspozycję
  • wydawanie towaru klientom
  • obsługa magazynu przesyłkowego
  • proste naprawy w sklepie. Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka/Targówek.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).