Podstawowe informacje

Pracownik techniczny

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik techniczny

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 1 lat
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętność montażu mebli
  • min. rok doświadczenia na w/w stanowisku. Zakres obowiązków: przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • montaż mebli na ekspozycję
  • wydawanie towaru klientom
  • obsługa magazynu przesyłkowego
  • proste naprawy w sklepie. Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka/Targówek.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017