Podstawowe informacje

Pracownik techniczny

Houghton Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik techniczny

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pozostali magazynierzy i pokrewni
  • wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zakres obowiązków:

  • - obsługa maszyn, stanów olejów, - obsługa wózka widlowego, - wymiana układów filtracyjnych, - gospodarka odpadami, - ewidencja zużycia produktów. Godziny pracy: Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna 1: 3 zmiany - 6-14, 14-22, 22-6 Wrocław, ul. Metalowców 31: 2 zmiany - 6-14, 14-22. Oferta dostepna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 12 347 56 50, 785 053 868, e-mail: aleksandra.zwijacz@houghtonintl.com

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018