Szczegóły oferty

Pracownik techniczny

Houghton Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik techniczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pozostali magazynierzy i pokrewni
  • wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zakres obowiązków:

  • - obsługa maszyn, stanów olejów, - obsługa wózka widlowego, - wymiana układów filtracyjnych, - gospodarka odpadami, - ewidencja zużycia produktów. Godziny pracy: Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna 1: 3 zmiany - 6-14, 14-22, 22-6 Wrocław, ul. Metalowców 31: 2 zmiany - 6-14, 14-22. Oferta dostepna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 12 347 56 50, 785 053 868, e-mail: aleksandra.zwijacz@houghtonintl.com

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).