Szczegóły oferty

Pracownik techniczny/ Elektryk

TDM Electronics S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

tarczyn, mazowieckie

Data dodania:
2017-02-06

Data pierwszej publikacji:
2017-02-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik techniczny/ Elektryk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne - pożądane
  • zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień SEP E do 1 kV - pożądane - inne zawody: Elektryk* - pożądane

Zakres obowiązków:

  • REF DOP RPO WM Zakres: - nadzór nad maszynami , urządzeniami , instalacjami elektronicznymi , przegląd okresowe, bieżące naprawy. Uprawnienia elektryczne SEP

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

skierowanie do pracy wydane przez doradcę klienta osobie bezrobotnej po 30 roku życia zarejestrowanej w PUP Piaseczno

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).