Podstawowe informacje

Pracownik techniczny/ Elektryk

TDM Electronics S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarczyn, Mazowieckie

Data publikacji:
06-02-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik techniczny/ Elektryk

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne - pożądane
  • zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - pożądane
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: SEP E do 1 kV - pożądane - inne zawody: Elektryk* - pożądane

Zakres obowiązków:

  • REF DOP RPO WM Zakres: - nadzór nad maszynami , urządzeniami , instalacjami elektronicznymi , przegląd okresowe, bieżące naprawy. Uprawnienia elektryczne SEP

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

skierowanie do pracy wydane przez doradcę klienta osobie bezrobotnej po 30 roku życia zarejestrowanej w PUP Piaseczno

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017