Podstawowe informacje

Pracownik stacji paliw

SEBASTIAN CHEĆKO

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik stacji paliw

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe - umiejętności: obsługa komputera - pożądane
  • Obsługa kasy fiskalnej - pożądane
  • wymagana chęć do pracy, wykształcenie podstawowe, kierunek dowolny, mile widziana obsługa komputera oraz obsługa kasy fiskalnej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w sklepie i przy dystrybutorach, przyjmowanie płatności za towary i usługi, wystawianie faktur, sprzątanie sklepu i terenu stacji, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru. Praca 5 dni w tygodniu (pon.-niedz.), na dwie zmiany w godz. 7-19, 19-7. Praca na ul. Zakopiańskiej lub ul. Witosa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018