Szczegóły oferty

Pracownik stacji paliw

SEBASTIAN CHEĆKO

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik stacji paliw - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: obsługa komputera - pożądane
  • Obsługa kasy fiskalnej - pożądane
  • wymagana chęć do pracy, wykształcenie podstawowe, kierunek dowolny, mile widziana obsługa komputera oraz obsługa kasy fiskalnej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w sklepie i przy dystrybutorach, przyjmowanie płatności za towary i usługi, wystawianie faktur, sprzątanie sklepu i terenu stacji, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru. Praca 5 dni w tygodniu (pon.-niedz.), na dwie zmiany w godz. 7-19, 19-7. Praca na ul. Zakopiańskiej lub ul. Witosa

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).