Podstawowe informacje

pracownik sprzątający

Spółdzielnia Inwalidów NAPRZÓD w Krakowie

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik sprzątający

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: książeczka sanepidowska
  • wykształcenie bez znaczenia, sumienność, wysoka kultura osobista, książeczka sanepidowska, orzeczony stopień niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie biur oraz ciągów komunikacyjnych przy użyciu maszyny czyszczącej. Oferta pracy przeznaczona tylko dla osób niepełnosprawnych. Godziny pracy: 14.00 - 21.00.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty (blok B - recepcja) oraz telefoniczny w godz. 07.00-13.00

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018