Szczegóły oferty

Pracownik sprzątający

Spółdzielnia Inwalidów NAPRZÓD w Krakowie

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik sprzątający - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: książeczka sanepidowska
  • wykształcenie bez znaczenia, sumienność, wysoka kultura osobista, książeczka sanepidowska, orzeczony stopień niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie biur oraz ciągów komunikacyjnych przy użyciu maszyny czyszczącej. Oferta pracy przeznaczona tylko dla osób niepełnosprawnych. Godziny pracy: 14.00 - 21.00.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty (blok B - recepcja) oraz telefoniczny w godz. 07.00-13.00

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).