Podstawowe informacje

pracownik sprzątający

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik sprzątający

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • posiadanie uprawnień: książeczka Sanepid
  • Wymagane: wysoka kultura osobista, przestrzeganie obowiązujących procedur, mile widzine doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • *utrzymywanie porządku na terenie ośrodka *praca zgodna z obowiązującymi procedurami sanitarno-epidemiologicznymi

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018