Szczegóły oferty

Pracownik serwisu sprzątającego, k/m

TWESERVICES SP.Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł Pracownik serwisu sprzątającego, k/m - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
  • Wymagana dyspozycyjność, komunikatywność, punktualność. Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie sprzątającym. Zakres obowiązków: odkurzanie dywanów, mycie podłóg, mycie okien, prace porządkowe w restauracji. Zgłoszenia: tel. 509928290, e-mail: d.swacinska@chello.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).