Szczegóły oferty

Pracownik Serwisu

Isotek Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn do obróbki skrawaniem i urządzeń wykonywanych wg najnowszych technologii produkowanych przez renomowane firmy z krajów Europy Zachodniej.

Działamy na rynku od 1996 roku i obsługujemy znane firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej, produkcji narzędzi itp.

Więcej informacji na naszej stronie www.isotek.com.pl

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

Po okresie szkoleń w kraju i za granicą oraz wsparciu przez doświadczonych kolegów w późniejszym okresie samodzielna praca obejmująca:

  • instalacje, naprawy, serwis, szkolenia dotyczące następujących maszyn:
    • szlifierki do płaszczyzn, wałków, otworów, uniwersalne
    • szlifierki do produkcji i ostrzenia narzędzi
    • maszyny do profilowania i obciągania ściernic
    • jednostki filtracji oraz chłodzenia olejów
    • maszyny do przeciągania
    • maszyny i urządzenia do wyważania
  • wyjazdy służbowe na terenie Polski
  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie (mechanika, elektryka, mechatronika)
  • znajomość zagadnień obróbki skrawaniem mile widziana
  • znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • zdolności manualne
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • szkolenia w kraju i zagranicą
  • dostęp do najnowszych technologii na rynku
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy itd.
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i efektów pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy