Podstawowe informacje

Pracownik sekcji dokumentacji Danych

CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI SPÓŁKA AKCY

OFERTA NIEAKTUALNA

Jasionka, Świętokrzyskie

Data publikacji:
01-09-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik sekcji dokumentacji Danych

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: doświadczenie mile widziane - umiejętności: komunikatywność, otwartość
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność. - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa i wsparcie klientów,wprowadzanie danych.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017