Szczegóły oferty

Pracownik sekcji dokumentacji Danych

CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI SPÓŁKA AKCY

OFERTA NIEAKTUALNA

jasionka, świętokrzyskie

Data dodania:
2017-09-01

Data pierwszej publikacji:
2017-09-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Pracownik sekcji dokumentacji Danych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: doświadczenie mile widziane - umiejętności: komunikatywność, otwartość
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność. - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa i wsparcie klientów,wprowadzanie danych.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).