Podstawowe informacje

Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie

OFERTA NIEAKTUALNA

Lubuskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 822 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane wykształcenie budowlane, 3 lata doświadczenia w pracy jako robotnik od prac wykończeniowych w ostatnich 5 latach, brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych, elewacji, zewnętrznych i dociepleń budynków, stawianie ścian działowych (praca na wysokości)

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze Batorego 126A Zielona Góra 65-735 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018