Szczegóły oferty

Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie

OFERTA NIEAKTUALNA

lubuskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-23

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 800 PLN

Artykuł Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane wykształcenie budowlane, 3 lata doświadczenia w pracy jako robotnik od prac wykończeniowych w ostatnich 5 latach, brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych, elewacji, zewnętrznych i dociepleń budynków, stawianie ścian działowych (praca na wysokości)

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze Batorego 126A Zielona Góra 65-735 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).