Szczegóły oferty

Pracownik robót wykończeniowych

ALTUS MARIUSZ OSTAPOWICZ

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł Pracownik robót wykończeniowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: brak wymagań
  • wymagane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, gipsowanie, ścianki karton gips, kafelkowanie itp.
  • jedna zmiana
  • praca w Gliwicach

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).