Szczegóły oferty

Pracownik restauracji

OFERTA NIEAKTUALNA

koło, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-30

Data wygaśnięcia:
2018-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik restauracji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • posiadanie uprawnień: aktualna książeczka sanepidowska - inne zawody: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
  • wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zas. zawodowe, staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista, praca stojąca, obsługa kasy fiskalnej, wymagana aktualna książeczka sanepid, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, gotowość do pracy w systemie równoważnym

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków typu fast food, obsługa klientów, dbanie o czystość w restauracji, praca wg standardów oraz przestrzeganie zasad BHP. Umowa zlecenie około 180 h w m-cu, ruch ciągły Miejsce pracy: pl. Grunwaldzki Wrocław oraz praca na terenie całej Polski

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).