Podstawowe informacje

Pracownik restauracji

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik restauracji

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • posiadanie uprawnień: aktualna książeczka sanepidowska - inne zawody: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
  • wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zas. zawodowe, staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista, praca stojąca, obsługa kasy fiskalnej, wymagana aktualna książeczka sanepid, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, gotowość do pracy w systemie równoważnym

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków typu fast food, obsługa klientów, dbanie o czystość w restauracji, praca wg standardów oraz przestrzeganie zasad BHP. Umowa zlecenie około 180 h w m-cu, ruch ciągły Miejsce pracy: pl. Grunwaldzki Wrocław oraz praca na terenie całej Polski

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.06.2018