Podstawowe informacje

Pracownik przyjmujący zakłady wzajemne

Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.

Zielona Góra, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-06-2018

praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik przyjmujący zakłady wzajemne

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: OBSŁUGA KOMPUTERA
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie mile widziane
  • praca w dwóch lokalizacjach: Kostrzyn i Swarzędz, mozliwość podjęcia pracy również na umowę zlecenie z wynag. 13,70/h+ premia, praca w godz. 9-19

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zakładów sportowych w systemie komputerowym, rozliczenie sprzedaży, utrzymanie porządku w punkcie

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018