Podstawowe informacje

Pracownik przyjęcia i rozpoznania towaru

"CASTORAMA POLSKA" SP. Z O. O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik przyjęcia i rozpoznania towaru

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe - umiejętności: Podstawy obsługi komputera
  • Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Konieczne chęci do pracy, znajomość podstaw obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rozpoznawanie towaru. Praca od poniedziałku do piątku w godz. pomiędzy 7.00 a 18.00, w soboty pomiędzy 8.00 a 20.00, w niedziele pomiędzy 9.00 a 19.00 w Bielsku-Białej (grafik do ustalenia).

Sposób aplikowania:

CV przesłać na adres e-mail

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017