Podstawowe informacje

Pracownik produkcyjny

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcyjny

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Pozostali robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 1 lat
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność szycia na maszynach przemysłowych - mile widziana. Doświadczenie zawodowe: 1 rok. Zakres obowiązków: praca przy produkcj i przygotowaniu do sprzedaży pasów do mocowania ładunków.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018