Podstawowe informacje

Pracownik produkcyjny

HANOMAG HEAT TREATMENT INTERNATIONAL SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Swarzędz, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3210 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcyjny

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: WÓZKI WIDŁOWE - pożądane - umiejętności: doświadczenie - 1 rok, staż: 1 lat
  • znajomość rysunku technicznego - pożądane
  • min. 1 rok doświadczenia jako pracownik produkcji w ciągu ostatnich 2 lat
  • mile widziane UDT na obsługę wózka widłowego, dodatkowo: dobry stan zdrowia (dźwiganie ciężarów)

Zakres obowiązków:

  • nabijanie szarż za pomocą punktaków, przepakowyewanie detali aluminiowych o wadze od 10 kg do 25 kg, załadunek wysyłki do klienta

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, list motywacyjny

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 12.06.2018