Szczegóły oferty

Pracownik produkcyjny serwisowy - transport wewnątrzzakładowy

Espersen Koszalin sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

koszalin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-05

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 440150 PLN

Artykuł Pracownik produkcyjny serwisowy - transport wewnątrzzakładowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: obsługa komputera
  • 1 rok doświadczenia w zakładzie produkcyjnym, min. 6 miesięcy praktyki prowadzenia wózków widłowych, uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Zakres obowiązków:

  • Transport komponentów niezbędnych do zrealizowania produkcji.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dodatkowe informacje: praca w godz. I zmiana 5:00 -13:00,6:00 -14:00, II zmiana 13:00 -21:00,14:00 -22:00, I umowa - okres próbny ( 3 miesiące), II umowa - czas określony ( 33 miesiące ), III umowa - czas nieokreślony, praca w soboty, zorganizowany transport z / do pracy dla osób spoza Koszalina - odpłatny, po okresie próbnym wynagrodzenie w od 2620 zł brutto do 3100 zł brutto

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).