Podstawowe informacje

Pracownik produkcyjny serwisowy - transport wewnątrzzakładowy

Espersen Koszalin sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Koszalin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2620 PLN

Praca - Pracownik produkcyjny serwisowy - transport wewnątrzzakładowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: obsługa komputera
  • 1 rok doświadczenia w zakładzie produkcyjnym, min. 6 miesięcy praktyki prowadzenia wózków widłowych, uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Zakres obowiązków:

  • Transport komponentów niezbędnych do zrealizowania produkcji.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dodatkowe informacje: praca w godz. I zmiana 5:00 -13:00,6:00 -14:00, II zmiana 13:00 -21:00,14:00 -22:00, I umowa - okres próbny ( 3 miesiące), II umowa - czas określony ( 33 miesiące ), III umowa - czas nieokreślony, praca w soboty, zorganizowany transport z / do pracy dla osób spoza Koszalina - odpłatny, po okresie próbnym wynagrodzenie w od 2620 zł brutto do 3100 zł brutto

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018