Szczegóły oferty

Pracownik produkcyjny

DT Swiss Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

oborniki, wielkopolskie

Data dodania:
2017-09-04

Data pierwszej publikacji:
2017-09-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcyjny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • - mile widziana znajomość pracy na produkcji - dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: jgrzes@dtswiss.com lub dostarczyć do Sekretariatu Firmy - termin spotkania zostanie ustalony telefonicznie po zapoznaniu się z aplikacją

Zakres obowiązków:

  • prace fizyczne przy produkcji, montaż kół rowerowych

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: jgrzes@dtswiss.com lub dostarczyć do Sekretariatu Firmy - termin spotkania zostanie ustalony telefonicznie po zapoznaniu się z aplikacją

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).