Podstawowe informacje

Pracownik produkcyjny

DT Swiss Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Oborniki, Wielkopolskie

Data publikacji:
04-09-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcyjny

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • - mile widziana znajomość pracy na produkcji - dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: jgrzes@dtswiss.com lub dostarczyć do Sekretariatu Firmy - termin spotkania zostanie ustalony telefonicznie po zapoznaniu się z aplikacją

Zakres obowiązków:

  • prace fizyczne przy produkcji, montaż kół rowerowych

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: jgrzes@dtswiss.com lub dostarczyć do Sekretariatu Firmy - termin spotkania zostanie ustalony telefonicznie po zapoznaniu się z aplikacją

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017