Podstawowe informacje

Pracownik produkcyjno - magazynowy

EKOMAX Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice 1, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcyjno - magazynowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: uprawnienie na wózki widłowe - inne zawody: Robotnik magazynowy

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: zawodowe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • upr. na wózki widłowe
  • zakres obowiązków: rozładunek i załadunek towarów na magazynie
  • wykonywanie transportów wewnętrznych odpadów, komponentów i produktów
  • napełnianie i opróżnianie zbiorników
  • konfekcjonowanie wyrobów do odpowiednich opakowań
  • trzy zmiany
  • miejsce pracy: Gliwice

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty w godz. 8:00-16:00 lub dokumenty aplikacyjne przesyłać na adres e-mail pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018