Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

"PROMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Zawiercie, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2650 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zakres obowiązków:

  • - praca przy linii produkcyjnej przypraw, - obsługa i nadzorowanie pracy maszyn , - realizacja planu i zapewnienie ciągłości produkcji , -pakowanie, przygotowanie produktów do transportu.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt w sprawie pracy: CV przesłane drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@promar.pl lub złożone na portierni w siedzibie firmy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018