Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2450 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie zawodowe, zdolności manualne, precyzja, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na produkcji w branży AGD będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymogami określonymi przez zakład pracy. Przestrzeganie instrukcji jakościowych, dbałość o jakość produkowanego wyrobu. Odpowiedzialność za realizację zadań. Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego. Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska. Produkcja okapów kuchennych oraz silników do okapów.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skierowanie z PUP w Zabrzu.

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).