Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wadowice górne, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-11

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • Gotowość do pracy zmianowej, uczciwość i pracowitość, odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie i inicjatywa

Zakres obowiązków:

  • Oferta skierowana do pełnoletnich uczniów i studentów na okres wakacji. Pracodawca oferuje pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane oferta są proszone o bezpośredni kontakt z pracodawcą

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).