Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wadowice Górne, Podkarpackie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Gotowość do pracy zmianowej, uczciwość i pracowitość, odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie i inicjatywa

Zakres obowiązków:

  • Oferta skierowana do pełnoletnich uczniów i studentów na okres wakacji. Pracodawca oferuje pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane oferta są proszone o bezpośredni kontakt z pracodawcą

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018