Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

tychy, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-14

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, chęć i wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3 zmianowym

Zakres obowiązków:

  • montaż systemów LPG do nowych samochodów, wykonywanie prostych czynności manualnych, wpsółpraca z innymi działami

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys zawodowy (CV).

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0966| wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, chęć i wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).