Szczegóły oferty

PRACOWNIK PRODUKCJI

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-20

Data pierwszej publikacji:
2017-10-20

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł PRACOWNIK PRODUKCJI - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: ZDOLNOŚCI MANUALNE - inne zawody: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, staż: 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • UKŁADANIE WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH NA MASZYNACH
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZDOLNOŚCI MANUALNE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 6 MIESIĘCY, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

BRAK

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).