Podstawowe informacje

PRACOWNIK PRODUKCJI

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
20-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: ZDOLNOŚCI MANUALNE - inne zawody: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, staż: 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • UKŁADANIE WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH NA MASZYNACH
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZDOLNOŚCI MANUALNE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 6 MIESIĘCY, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

BRAK

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017