Podstawowe informacje

PRACOWNIK PRODUKCJI

OFERTA NIEAKTUALNA

Szamotuły, Wielkopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejetność liczenia, uważność
  • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lekkim lub umiarkowanym

Zakres obowiązków:

  • - laminacja-operator, - wykrawanie przekładek dla LGDisplay, - cięcie arkuszy z pianki, - pakowanie, Zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz technologią produkcji i wymogami jakościowymi OPIS STANOWISKA
  • - ustawianie parametrów urządzeń, - realizacja normy produkcyjnej, - kontrola jakości materiału do produkcji, oraz wytworzonych produktów, - pakowanie, - utrzymanie porządku oraz przestrzeganie przepisów BHP oraz wytycznych ystemu jakości 5S oraz ISO, - praca stojąca, - praca lekka, wewnątrz pomieszczeń, - pracownik nie dzwiga towaru,

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach Wojska polskiego 1 Szamotuły 64-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018