Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: zdolności manualne - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 2 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji, dbanie o jakośc produktów, realizacja planów produkcji na stanowisku.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).