Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: zdolności manualne - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 2 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji, dbanie o jakośc produktów, realizacja planów produkcji na stanowisku.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018