Podstawowe informacje

PRACOWNIK PRODUKCJI

AwaMed-Medizintechnik, Arkadiusz Warzyński

OFERTA NIEAKTUALNA

Mierzyn, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI
  • DOŚWIADCZENIE W PODOBNYM ZAKRESIE - inne zawody: Elektromechanik*

Zakres obowiązków:

  • MONTAŻ PROFILI ALUMINIOWYCH, WIERCENIE, SKRĘCANIE, UKŁADANIE WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH, SKŁADANIE ELEMENTÓW, SZLIFOWANIE WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI, DOŚWIADCZENIE W PRACY W PODSTAWOWYM ZAKRESIE PRACA W GODZINACH: 07:00-15:00

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018