Szczegóły oferty

Pracownik produkcji mebli

DREW-LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-09

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji mebli - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Prawo jazdy kat. B
  • Operator wózków widłowych - pożądane
  • Wykształcenie: minim. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: minim. 1 rok na danym lub podobnym stanowisku pracy. Uprawnienia: obsługa wózka widłowego-mile widziane, prawo jazdy kat. B (mile widziane). Umiejętności: umiejętność korzystania z narzędzi stolarskich. Inne wymagania: gotowość do wyjazdów na montaże krajowe, umiejętność pracy w zespole, duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz rzetelność.

Zakres obowiązków:

  • -Produkcja oraz montaż mebli -Znajomość rysunku technicznego -Znajomość elektronarzędzi OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny na 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Łaziska Górne PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt 7-15 pracodawca zapewnia samochód, jeśli będzie konieczność wyjazdów służbowych

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).