Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

P.P.H.U."DAR-KLIMA" Dariusz Zowczak

OFERTA NIEAKTUALNA

Kłoczew, Lubelskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne
  • wymagane są następujące uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B - umiejętności: Czytanie rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, zaangażowanie i chęć do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do produkcji kanałów SPIRO, prasy krawędziowej i profilarki

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018