Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

Prefab Poland Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień kierowca wózków jezdniowych w wymianą butli gazowych - umiejętności: kurs - stolarz
  • wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia na wózki jezdniowe z wymianą butli gazowych, ukończony kurs stolarski. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Sztutowska 10. Kontakt telefoniczny: +48575729232, kontakt mailowy: biuro@prefabpoland.pl.

Zakres obowiązków:

  • - pracownik produkcji - zapewnienie należytego przepływu towarów pomiędzy obrabiarkami - dostarczanie materiału do produkcji - załadunek maszyn - utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).