Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

Prefab Poland Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych w wymianą butli gazowych - umiejętności: kurs - stolarz
  • wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia na wózki jezdniowe z wymianą butli gazowych, ukończony kurs stolarski. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Sztutowska 10. Kontakt telefoniczny: +48575729232, kontakt mailowy: biuro@prefabpoland.pl.

Zakres obowiązków:

  • - pracownik produkcji - zapewnienie należytego przepływu towarów pomiędzy obrabiarkami - dostarczanie materiału do produkcji - załadunek maszyn - utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017