Szczegóły oferty

Pracownik produkcji elektroniki

Trenkwalder

dobczyce, małopolskie

Data dodania:
2020-01-17

Data pierwszej publikacji:
2020-01-15

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2250 PLN

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Obowiązki:
- skręcanie fragmentów opraw oświetleniowych,
- lutowanie elementów,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,
- znajomość obsługi komputera,
- mile widziane umiejętności w zakresie lutowania.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę na pracę tymczasową,
- stawkę 2250 zł brutto/miesiąc - po okresie próbnym 2400 zł brutto,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.