Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2419 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: gimnazjalne
  • zdolności manulane (zweryfikowane na podstawie testu - wykonanego w firmie Interkadra), gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjna (automaty produkcyjne) praca przy produkcji poduszek powietrznych

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: skierowanie, CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.06.2018