Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

bochnia, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-03

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • brak wymagań w zakresie poziomu i kierunku wykształcenia, sprawność fizyczna, zdolności manualne, doświadczenie mile widziane, umowa-zlecenie, 57 godz. miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej przy lepieniu pierogów oraz produkcji wyrobów garmażeryjnych, pakowanie wędlin

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bochni Wojska Polskiego 3 Bochnia 32-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak wymagań

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).