Podstawowe informacje

Pracownik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

Bochnia, Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
03-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • brak wymagań w zakresie poziomu i kierunku wykształcenia, sprawność fizyczna, zdolności manualne, doświadczenie mile widziane, umowa-zlecenie, 57 godz. miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej przy lepieniu pierogów oraz produkcji wyrobów garmażeryjnych, pakowanie wędlin

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bochni Wojska Polskiego 3 Bochnia 32-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak wymagań

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018