Szczegóły oferty

Pracownik Produkcji

Work & People Sp. z o.o.

różne lokalizacje

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od ponad 12 lat wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Jeśli szukasz pracy, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, a Twoje zaangażowanie jest nagradzane premią – aplikuj na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Boguszów-Gorce, Jawor, Jelcz-Laskowice, Legnica, Lubin, Oława, Polkowice, Strzelin, Wałbrzych, Złotoryja, Oleśnica

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości produktu
  • utrzymanie systemu produkcji
  • realizacja planów produkcyjnych

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • terminowo wypłacane miesięczne wynagrodzenie
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego;
  • co miesiąc dodatkowo płatne nadgodziny
  • pełny pakiet socjalny
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z naszym Klientem
  • rozwój w firmie o pewnej pozycji na rynku.

Zapewniamy bezpłatny dojazd z następujących miejscowości:

  • woj. śląskie: Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Pszczyna,
  • woj. dolnośląskie: Oława, Brzeg, Strzelin, Oleśnica, Nysa, Lubin, Polkowice, Jawor, Złotoryja, Wałbrzych, Boguszów – Gorce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 894 ... 6, REGON 205 ... 6 ,).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.