Szczegóły oferty

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ

EBS SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-13

Data pierwszej publikacji:
2017-10-13

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe - umiejętności: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, staż: 2 miesięcy - inne zawody: Pracownik pralni chemicznej, staż: 2 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • PRASOWANIE ODZIEŻY, OBSŁUGA MASZYN PRALNICZYCH, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, FOLIOWANIE I ODPLAMIANIE ODZIEŻY
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN.PODSTAWOWE, 2 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA W PRALNI
  • GODZINY PRACY: 09.00-21.00

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV, e-mail:malgorzata.gajdowska@ebssa.pl

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).