Podstawowe informacje

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ

EBS SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Zachodniopomorskie

Data publikacji:
13-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe - umiejętności: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, staż: 2 miesięcy - inne zawody: Pracownik pralni chemicznej, staż: 2 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • PRASOWANIE ODZIEŻY, OBSŁUGA MASZYN PRALNICZYCH, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, FOLIOWANIE I ODPLAMIANIE ODZIEŻY
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN.PODSTAWOWE, 2 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA W PRALNI
  • GODZINY PRACY: 09.00-21.00

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV, e-mail:malgorzata.gajdowska@ebssa.pl

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017