Szczegóły oferty

Pracownik pozycjonowania stron internetowych

Global Service Group Paweł Kapustka

OFERTA NIEAKTUALNA

zielona góra, lubuskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
2018-01-02

Data wygaśnięcia:
2018-01-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Pracownik pozycjonowania stron internetowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne
  • Wykształcenie wyższe informatyka, wymagane doświadczenie zawodowe, obsługa komputera, znajomość HTML, CSS, EXCEL

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i uzupełnianie treści stron internetowych, optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO i SEM, zamieszczanie aukcji internetowych np. Allegro, współpraca z porównywarkami np. CENEO, tworzenie i zamieszczanie treści w portalach społecznościowych no. FACEBOOK, tworzenie i zamieszczanie treści na forach internetowych i w blogu

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv na adres e-mail,

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).