Podstawowe informacje

Pracownik porządkowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik porządkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Robotnik gospodarczy
  • WYMAGANIA: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • OBOWIĄZKI: prace porządkowe m.in. w apartamentach, hotelach, galeriach, biurach - mycie korytarzy i klatek maszyną ręczną
  • mycie garaży maszyną jeżdżącą
  • mycie wind
  • mycie okien
  • sprzątanie terenu zewnętrznego - sprzątanie alejek, zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci, itp.
  • praca w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00

Zakres obowiązków:

  • j/w

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018