Szczegóły oferty

Pracownik porządkowy

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik porządkowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Robotnik gospodarczy
  • WYMAGANIA: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • OBOWIĄZKI: prace porządkowe m.in. w apartamentach, hotelach, galeriach, biurach - mycie korytarzy i klatek maszyną ręczną
  • mycie garaży maszyną jeżdżącą
  • mycie wind
  • mycie okien
  • sprzątanie terenu zewnętrznego - sprzątanie alejek, zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci, itp.
  • praca w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00

Zakres obowiązków:

  • j/w

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).