Szczegóły oferty

Pracownik porządkowy - ul. Szewska Wrocław

KOLORYT Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-06

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł Pracownik porządkowy - ul. Szewska Wrocław - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe - inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
  • wykształcenie podstawowe, mile widziane średnie staż pracy: brak wymagań

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości w Centrum Handlowym Około 30 godzin pracy w tygoniu, możliwość dopracownia do koło 160 h m-cu dyspozycyjność w godz.: 5-8 Kontakt z pracodawcą - tel.: 504 101 947

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).