Podstawowe informacje

Pracownik porządkowy - ul. Szewska Wrocław

KOLORYT Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik porządkowy - ul. Szewska Wrocław

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe - inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
  • wykształcenie podstawowe, mile widziane średnie staż pracy: brak wymagań

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości w Centrum Handlowym Około 30 godzin pracy w tygoniu, możliwość dopracownia do koło 160 h m-cu dyspozycyjność w godz.: 5-8 Kontakt z pracodawcą - tel.: 504 101 947

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.06.2018