Podstawowe informacje

pracownik porządkowy

"ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Oświęcim, Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik porządkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, predyspozycje do wykonywania pracy tj. sprawność fizyczna pozwalająca na pracę sprzątaczki lub pracownika porządkowego przy obsłudze maszyn i urządzeń w ruchu. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, po okresie próbnym - umowa o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym, godziny pracy od 7:00 do 21:00

Zakres obowiązków:

  • koszenie terenów zewnętrznych, utrzymanie w porządku wózków zakupowych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018