Szczegóły oferty

Pracownik pomocniczy produkcji

GI GROUP sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik pomocniczy produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: Doświadczenie zawodowe, staż: 6 miesięcy
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji. Terminowość wykonywanych zadań.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy linii produkcyjnej, montaż sprzętów AGD, montaż za pomocą wkrętarek podzespołów do sprzętu AGD, obsługa maszyn produkujących, kontrola jakości. - stawka: 15zł/godz./brutto Miejsce pracy Łódź-Widzew.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).